מוצאים אותך באינטרנט

פנסיון כלבים ברעננה

מחפש פנסיון כלבים עם יחס ביתי ?

צור קשר  עם ליאור : 050-7676337

אצלנו תקבל:

  • פנסיון ביתי באוירה משפחתית – ללא כלובים.
  • פנסיון לכלבים בשרון ממוקם בקצה מושב שדה ורבורג, צמוד לשדות ושטחים פתוחים.
  • הכלבים חיים כלהקה בחצר גדולה מגודרת ושמורה ומחולקים לפי סוגם בחצרות השונות (גודל, גזע וכד').
  • המקום מוצל ומקורה.
  • מים 24 שעות ביממה.
  • אוכל ע"פ בקשת בעלים – מקבלים PRO PLAN- אוכל סופר-פריום מבית PURINE.
  • מתזי מים לצינון הכלבים.
  • בנוסף, הכלבים יוצאים גם לטיולים בשטחים מסביב לפנסיון.

כאשר אנו נאלצים לשהות מחוץ לבית למשך מספר ימים אנו לא יכולים להשאיר את הכלבים שלנו לבד בבית מבלי כל טיפול ועל כן אנו נאלצים למצוא בשבילם פנסיון כלבים ברעננה בו הם ישהו בתקופה בה אנו לא נמצאים בבית ויקבלו טיפול מסור מאנשי מקצוע שיותאם לצרכיהם האישיים.

בטרם אנו משאירים את כלבינו האהוב בפנסיון כלבים ברעננה אנו מוודאים מספר פעמים שהפנסיון בו השארנו את כלבינו מעניק לו את הטיפול הטוב לו ביותר אך חשוב לדאוג לכך שגם אנחנו עומדים בדרישות שמציב אותו פנסיון כלבים ברעננה בטרם ניתן להשאיר את הכלב שלנו בפנסיון.

הטיפול שמעניק פנסיון כלבים ברעננה:

כיום הטיפול הבסיסי ביותר אותו מעניק כמעט כל פנסיון כלבים ברעננה הוא תאים ממוזגים עם מיטות נוחות לכלבים שנמצאים בפנסיון, שטח פתוח בו הכלבים יכולים להתראות עם כלבים נוספים במהלך היום ואספקה סדירה של אוכל ומזון בהתאם לצורכי הכלבים.

במידה והכלבים בפנסיון דורשים טיפולים וטרינריים שונים במהלך שהותם בפנסיון, הטיפולים ימומנו תחילה על ידי הפנסיון אולם עם חזרתם של בעלי הכלב לאסוף את כלבם מהפנסיון, התשלום בעבור הטיפולים הוטרינריים יתווסף לתשלום הכולל של הבעלים בעבור הפנסיון.

הדרישות של פנסיון כלבים ברעננה

גם פנסיון כלבים ברעננה למרות הרצון הרב שיש לו לשרת לקוחות רבים ככל שניתן חייב להציב דרישות בסיסיות שעל הכלבים של הלקוחות לעמוד בהם על מנת שהם יוכלו לשהות בפנסיון בצורה בטוחה מבלי לחלות או להפיץ מחלות לכלבים האחרים בפנסיון.

על הכלבים שנכנסים לפנסיון להיות לפחות בני חמישה חודשים ולבצע בטרם כניסתם לפנסיון הכלבים ברעננה חיסון משושה, חיסון נגד כלבת, ניקוי וטיפול נגד פרעושים על מנת לוודא שהכלב יחזור לבעליו בריא ושלם כפי שהוא הגיע לפנסיון.

במידה והכלבים שמובאים לפנסיון רגישים לאוכל מסוים או לשטיפה בשמפו או מרכך מסוים חובה לדווח על כך עם כניסת הכלב לפנסיון על מנת שבמהלך שהותו בפנסיון הכלב יקבל רק את המזון שמותר לו לאכול ובטרם החזרתו של הכלב לבעלים הוא יישטף רק בעזרת התכשירים אותם סיפקו בעליו לפנסיון.

מומלצים: אילוף כלבים בשרון אביעד

Comments are closed.